Вітаємо першокласників

Шановні батьки майбутніх першокласників!

З 25 березня 2024 року розпочинається прийом заяв

до 1 класу на 2024/2025 н.р.

 (наказ Департаменту освіти і науки від 21.02.2024  №26  ).

Процедура вступу до 1-го класу регламентована Законом України про освіту (Ст. 12, 13), Законом України про повну загальну середню освіту (Ст.8) та Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.

1) Відповідно до перелічених нормативно-правових документів до 1-го класу прийматимуться діти, які проживають на закріпленій за закладом освіти території обслуговування:

Вулиця Милославська 3а, 5а, 5б;

Вулиця Олександри Екстер 4, 8, 8а, 8б;

Вулиця Миколи Закревського 83/2, 83а, 85, 85а, 85б;

Проспект Червоної Калини 62а, 64а, 66а.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ про перейменування вулиць

2) Відповідно до п.4 Ст.12 Закону України про освіту початкова освіта здобувається, як правило, із шести років, проте право на першочергове зарахування матимуть також діти, яким на початок 2024/2025 навчального року виповниться повних 7 років. Вони зобов’язані приступити до навчання.

3) Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (Розділ ІІ, п.1) заяви про зарахування дитини до першого класу та документи, визначені п.4 І Розділу, подаються до закладу одним із батьків дитини особисто.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ наданих власноруч або сканованих копій чи фотокопій, направлених електронною поштою на sh294@ukr.net

  1. Заява (зразок знаходиться в прикріпленому файлі в самому низу сторінки. Його можна завантажити, роздрукувати та заповнити заздалегідь)
  2. Копія свідоцтва про народженнядитини
  3. Медична довідка№086-1/о
  4. Карта щеплень №063/о (у разі відмови – довідка висновок ЛКК)
  5. Копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами (у разі наявності)

!!! Підставою для приймання вище перелічених документів є пред’явлення документу, що засвідчує право на першочергове зарахування (реєстрація дитини або одного з батьків за адресою, закріпленою за закладом освіти, довідка внутрішньопереміщеної особи, договір найму житла (нотаріально завірений), свідоцтво про народження та довідка з місця навчання старших брата та/або сестри, які навчаються в закладі освіти, довідка з місця роботи працівника закладу освіти).

4) Відповідно до п.1 Розділу ІІ Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти ПЕРШОЧЕРГОВО прийматимуться документи дітей, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту в цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу. У випадку, якщо кількість дітей, які мають право на першочергове зарахування перевищує спроможність закладу освіти, орган, у сфері управління якого перебуває заклад освіти, має запропонувати на вибір батьків таких дітей перелік закладів освіти, максимально доступних і наближених до місця їх проживання.

5) Відповідно до спроможності закладу в 2024/2025 навчальному році планується набір 3-х перших класів із максимальною кількістю 72 учнів.

ЗАЯВА

ЗГОДА на обробку персональних даних

У червні місяці подати документи можна за наступним графіком

Список першокласників зарахованих станом на 01.06.2024