Психологічна підтримка

ДІЯЛЬНІСТЬ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ

Мета, основні завдання і функції:

Діяльність психологічної служби закладу зорієнтована на підвищення  ефективності освітнього процесу та захист соціального і психічного здоров’я всіх учасників навчального процесу.

Основні завдання і функції:

– Соціально-психологічний супровід здобувачів освіти.

– Організація діяльності захисту прав та інтересів дітей.

– Проведення просвітницької діяльності з удосконалення, розвитку, формування особистості.

– Інформування усіх учасників освітнього процесу з питань збереження соціального благополуччя і психічного здоров’я.

–  Підвищення психологічної культури учнів, батьків, педагогів.

– Супровід та підтримка в умовах воєнних дій і збройних конфліктів.

– Надання соціально-психологічної допомоги постраждалим від насильства та торгівлі людьми.

Основний зміст просвітницької роботи психологічної служби закладу:

– Ознайомлення педагогів та батьків здобувачів освіти з основними закономірностями та умовами сприятливого розвитку дитини.

– Формування у здобувачів освіти національних та європейських цінностей.

– Популяризація ненасильницької моделі поведінки.

– Формування моральної поведінки, активної життєвої позиції, єдності слова і діла в особистості, готовності брати активну участь у житті своєї держави.

– Інформування з питань запобігання та протидії домашньому насильству, особливо в умовах воєнного стану в Україні.

– Інформування з проблем протидії торгівлі людьми.

– інформування про вплив та наслідки вживання наркотичних, психоактивних речовин, алкоголю та тютюнопаління.

– Репродуктивне здоров’я молоді та здоровий спосіб життя

– Безпечна поведінка в цифровому просторі ;

– Збагачення психологічної компетентності педагогів.

За потребою,  ви можете звернутись:

+38 067-60-500-10 – Дімітрова Світлана Валентинівна, соціальний педагог, EMAIL svsv0907@ukr.net

Портфоліо

+050-56-00-617 Лозенко Жанна Олександрівна, психолог