МАН

Завершився І (районний) етап щорічного Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Київського територіального відділення МАН у 2022/2023 н.р.

👏Щиро вітаємо призерів Конкурсу:

Турович Оксану, ученицю 9-А класу, яка посіла ІІ місце🏆🏆 в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН. Відділення – ІСТОРІЯ.

👩‍🏫 Науковий керівник Тетяна Ващенок, учитель історії
🔰Тема дослідження – “Українська культура козацької держави 1648 – 1781рр.”

🔰Метою дослідницької роботи єна базі інформаційних джерел зрозуміти умови, ознаки, риси, саму суть розвитку культури, прослідкувати за впливом та розвитком козацької культури на суспільно-політичне життя тогочасного українського суспільства.

🔰Результат дослідницької роботи – вплив козацької культури на подальший розвиток українських земель і на майбутнє українського народу.

Молчанову Катерину та Турбал Дар’ю, учениць 7-Б класу, які посіли ІІІ місце 🏆🏆🏆 в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН. Відділення – МАТЕМАТИКА.
👩‍🏫 Науковий керівник Олена Коцюруба, учитель математики

🔰Молчанова Катерина у своїй роботі “Алгебра в країні чудес” дослідила головоломки відомого автора Льюїса Керрола, розібрала його внесок у науку.
🔰Турбал Дар’я, працюючи над темою “Геометричні фігури на домах Києва”, дослідила відомі мурали рідного міста.

🌟Дівчата впевнені, що наука може бути цікавою! 👌💯👍