Учнівське самоврядування

Особливу увагу школа надає розвитку учнівського самоврядування. Діяльність учнівського самоврядування спрямована на виконання основних завдань сучасної освіти, що зумовлені пріоритетними напрямами реформування школи, визначеними Державною національною програмою «Освіта («Україна ХХІ століття») та Концепцією національно-патріотичного виховання учнівської молоді.

Рада учнівського самоврядування “Мрія”

Лідер самоврядування – Бочковська Поліна Максимівна, учениця 8-А класу.

Проєкти, заходи, започатковані УС, у яких продовжується робота:

• Конкурс «Найкращий клас року»
  • День самоврядування
  • Шкільний конкурс військово-патріотичного напрямку «Сокіл» («Джура») старшої вікової категорії
  • Волонтерська робота:
        • допомога воїнам ООС пайками, малюнками, поробками;
        • допомога дітям із прифронтової зони одягом, іграшками, канцтоварами тощо;
        • допомога дітям із дитячого будинку, багатодітним сім’ям, дітям садочка «Мрія»;
        • участь у благодійній акції допомоги тваринам Київської міської лікарні Ветеринарної медицини.

Щочетверга проводиться засідання Ради учнівського самоврядування, на якому підбиваються підсумки роботи, розв’язуються важливі питання, планується робота на наступний тиждень, обговорюються пропозиції, які потім доводяться до класів.