Правила поведінки здобувачів освіти

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ У ЗАКЛАДІ

Ми – у безпеці

• Школа – територія, на якій не місце будь-яким видам зброї (ножам, вибуховим, вогненебезпечним речовинам, алкогольним напоям, цигаркам, наркотикам, токсичним речовинам).
    • Фізична конфронтація, цькування, бійки, залякування, лихослів’я та знущання над людиною є неприпустимими формами поведінки у школі та за її межами.
    • Учні дотримуються правил безпеки (пожежна безпека, правила вимог охорони праці та безпеки життєдіяльності під час занять).
    • Школярі використовують безпечно навчальне та спортивне обладнання.
  • Діти уникають будь-яких випадків насилля: фізичного, психологічного, економічного, кібербулінгу.
  • Учні користуються Інтернетом, незабуваючі про правила безпеки в Інтернеті.

Ми – ввічливі

• У школі учні висловлюють свої” погляди, не зачіпаючи та поважаючи
    почуття інших людей.
  • Поводяться гідно та поважають честь і гідність людей, які знаходяться поруч.
  • Поводяться ввічливо, проявляють повагу до старших, піклуються про молодших школярів.
  • Поважають цінності та традиції своєї школи.
  • На уроці учні чують учителя і поводяться так, щоб чути своїх товаришів, звертаються один до одного шанобливо.
  • Школярі бережуть майно школи, підручники, навчальні посібники та інші дидактичні матеріали, технічні засоби, дбають про чистоту та порядок на території школи, в навчальних класах та кабінетах.

Ми – старанні і наполегливі у навчанні

• Учень приходить до школи за 10-15 хв. до початку навчальних занять, займає своє робоче місце, готує все необхідне навчальне приладдя, до уроку, дотримується розкладу.
  • Діти переміщаються по школі спокійно.
  • Слідкують за особистими речами.
  • Старанно виконують домашні завдання.
  • Дотримуються академічної доброчесності.
  • Беруть участь у позакласних та загальношкільних заходах.
  • Відвідують їдальню згідно з графіком, дотримуються правил поведінки та етикету за столом.
  • У разі нагальної потреби йти зі школи та залишати її територію під час освітнього процесу можна лише з дозволу класного керівника, адміністрації, учителів або медичної сестри (попередньо узгодивши з батьками).