ДПА/ЗНО

#ВСТУП_2023
🔰Цього року, як і минулого, випускники замість традиційного зовнішнього незалежного оцінювання складатимуть національний мультипредметний тест. Проте в 2023-му майбутні вступники матимуть змогу самостійно обрати один предмет.
🔰Обов’язковими предметами залишаються українська мова та математика.
🔰Третій випускники можуть обрати серед таких дисциплін:
👉Історія України
👉Іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська)
👉Біологія
👉Хімія
👉Фізика
🔰Мультипредметний тест триватиме 180 хвилин.
🔰Зміст завдань стовідсотково відповідатиме програмі ЗНО.

Сайт для проходження тестів ЗНО онлайн та підготовки майбутніх абітурієнтів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році створений провідним українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua.

На сайті «ЗНО онлайн» розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання попередніх років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Спосіб виконання всіх тестових завдань у запропонованих на цьому сайті тестах максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання тестових завдань кожного тесту надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується результат у тестових та рейтингових балах, також визначається час витрачений на виконання тесту.

Для кожного предмету ви можете відкрити повний список всіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви зможете отримати правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.

Для отримання додаткової інформації про розрахунок тестових та рейтингових балів, порядок оцінювання тестових завдань, час, що надається для виконання тестів ви можете скористатись розділом«Довідка».