Змішане навчання здобувачів освіти 1-11 класів у 2022-2023 н.р.

Тимчасовий порядок організації освітнього процесу у 2022-2023 н.р. в умовах дії правового режиму воєнного стану

 І. Особливості роботи школи в умовах дії воєнного стану

 1.  У 2022-2023 н.р. під час дії правового режиму воєнного стану освітній процес у школі здійснюється за змішаною формою.
 2. Вхід до закладу освіти батьків здобувачів освіти (осіб, які їх замінюють) дозволяється за попереднього узгодження з адміністрацією.
 3. Допуск до закладу освіти батьків або осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю, узгодження з керівництвом закладу не потребує.
 4. Перебування у закладі освіти сторонніх осіб заборонено.
 5. На випадок повітряної тривоги у школі облаштовано укриття.
 6. Приміщення для укриття мають природну та примусову вентиляцію, забезпечені електроживленням, штучним освітленням, первинними засобами пожежогасіння, засобами надання медичної допомоги, засобами зв’язку та оповіщення (телефон, Wi Fi), запасом питної води. В укриттях облаштовано санвузли, місця для сидіння.
 7. Перед початком навчального року усі працівники  та учні зобовʼязані ознайомитися з місцем укриття, його , алгоритмом дій під час повітряної тривоги.
 8. За сигналом оповіщення про повітряну тривогу освітній процес призупиняється, працівники  та учні, керуючись розробленим алгоритмом дій, організовано переміщаються в укриття і перебувають там до відбою тривоги. Якщо сигнал прозвучав до завершення занять, освітній процес відновлюється відповідно до розкладу уроків.

ІІ. Організація освітнього процесу  в умовах дії правового режиму воєнного стану:

 • Освітній процес за рішенням педагогічної ради протокол №1 від 26.08.2022р. здійснюється за змішаною формою навчання  відповідно графіку( ЧЕРГУВАННЯ ОЧНОГО І ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ДЛЯ КЛАСІВ)
 • Організація освітнього процесу під час дистанційного навчання здійснюється з дотриманням вимог законодавства про освіту, захист персональних даних, а також санітарних правил і норм.

Під час уроку після роботи з технічними засобами учні обов’язково мають робити вправи для профілактики зорової та статичної втоми.

Вчителі працюють з учнями, що перебувають удома, шляхом використання технологій дистанційного навчання відповідно основного розкладу на платформі Єдина школа.

Веб-ресурси, що використовуються  для забезпечення освітнього процесу за дистанційною формою навчання:

 • Платформа ЄДИНА ШКОЛА (розклад уроків, оцінювання, домашнє завдання, онлайн-уроки)
 • Платформа Google Classroom
 • Додаткові платформи: Zoom, Microsoft Teams, Google Meet
 • Месенджери (Єдина школа, Viber)

Що таке змішане навчання?

Змішане навчання дуже часто називають гібридним. Це — інтеграція онлайн-навчання з традиційним навчанням у класі. Змішане навчання передбачає використання двох або більше різних методів навчання, наприклад чергування очних занять з онлайн-навчанням.

При цьому для учнів визначається черговість очного та дистанційного навчання з метою забезпечення рівних умов для здобуття освіти.