Про заклад

КОРОТКА ХАРАКТЕРИСТИКА ЗАКЛАДУ

Школа І-ІІІ ступенів № 294 Деснянського району міста Києва заснована в 1990 році.

З 2000 року школу очолює Щербак Діна Михайлівна – вчитель вищої категорії, вчитель-методист, «Відмінник освіти України».

Філософія школи – «Ми працю любимо, що в творчість перейшла», тому колектив закладу спрямовує свої зусилля на створення збалансованого освітнього середовища, сприятливого для розвитку творчої особистості кожної дитини.

В школі створено умови для успішного навчання і виховання учнів.

Навчання відбувається українською мовою за загальними та профільними програмами (гуманітарні та суспільно-гуманітарні, математичні 10, 11 класи), впроваджено класи з поглибленим вивченням англійської мови.

Реалізується пілотний проєкт «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти» в 7-Б класі.

Формування учнівського колективу в основному здійснюється з контингенту мешканців мікрорайону школи.

В школі є свій гімн, герб та прапор; функціонують музей «Українська світлиця» та Літературний салон «Імена літераторів на карті району».

В 2023-2024 навчальному році відкрито 4 перших класи. Для першокласників створені належні умови для успішної адаптації до систематичного шкільного навчання, що у свою чергу забезпечує подальший розвиток, успішне навчання та виховання, підготовлені світлі, затишні класні кімнати, в яких створені ігрові куточки, облаштовано ігрову кімнату. Всі учні перших класів забезпечені підручниками.

В школі створено три групи продовженого дня, одна з них – для учнів перших класів.

На достатньому рівні забезпечено нормативно-правовий та навчально-методичний супровід освітнього процесу. Вчителі мають змогу готувати і проводити уроки, застосовуючи інформаційно-комунікативні технології, здійснюючи мультимедійний супровід.